Rusza Dormed Premium: krótkie terminy oczekiwania na wizytę i najlepsi specjaliści zdrowia psychicznego 

Rusza Dormed Premium: krótkie terminy oczekiwania na wizytę i najlepsi specjaliści zdrowia psychicznego 

Mamy dobre wieści! 🙂 Rozwijamy naszą ofertę i otwieramy dla Was nową przestrzeń wsparcia: Dormed Premium. Najlepsi specjaliści zdrowia psychicznego w regionie, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, łatwy kontakt z recepcją, komfortowy i przytulny gabinet, a także gwarantowany parking na miejscu – oto, co na Was czeka w Dormed Premium, nowej poradni psychologicznej w Nysie.

O Dormed Premium

Dormed Premium to część Centrum Psychologii Zdrowia Dormed, która realizuje profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną oraz usługi superwizji terapii uzależnień. 

Oferta Dormed Premium skierowana jest do osób dorosłych, dzieci, młodzieży, rodzin, osób zmagających się z problemem uzależnienia lub współuzależnienia, a także do profesjonalistów – specjalistów terapii uzależnień. Pracujemy z dbałością o komfort i intymność pacjenta oraz efektywność leczenia. Usługi Dormed Premium są płatne (nie są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia).

Usługi w Dormed Premium

Oto usługi, które znajdziesz w ofercie Dormed Premium:

Konsultacje psychologiczne i psychoterapia dla osób dorosłych

Konsultacje i pomoc psychologiczna to oferta skierowana do osób, które doświadczają trudności natury psychologicznej lub nie mają pewności, jakiego rodzaju pomoc jest im potrzebna. 

Psychoterapia to usługa, do skorzystania, z której zapraszamy wszystkie osoby, które doświadczają zaburzeń lub trudności w obszarze zdrowia psychicznego lub też po prostu chcą lepiej zrozumieć siebie czy też zdobyć konkretne umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami życia. 

Konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i rodzin

Podstawą pracy w Dormed Premium jest przekonanie, że wspieranie całego systemu rodzinnego pomaga dziecku. Zatem na dziecko i jego rodzinę spoglądamy w sposób całościowy. W opiekunach wzmacniamy zaufanie do własnych kompetencji rodzicielskich i zrozumienie dla tego, co przeżywa dziecko. W dzieciach – kompetencje, które sprzyjają ich zdrowiu psychicznemu. Swoją pracę opieramy na szacunku do dzieci i opiekunów i wspólnie z nimi szukamy nowych pomysłów na trudne sytuacje.  

Terapia uzależnień chemicznych i behawioralnych

Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną osobom uzależnionym od środków psychoaktywnych czy od wykonywania określonych czynności, a także ich partnerom, których dotyczy problem współuzależnienia.

Na konsultację ze specjalistą terapii uzależnień zapraszamy zarówno osoby, które zmagają się z problemem uzależnienia lub współuzależnienia lub też nie mają pewności, czy ten problem je dotyczy. W ramach terapii pomagamy utrzymać abstynencję i wypracować konstruktywne sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami, a także wspieramy w procesie budowania dobrej relacji ze sobą samym i bliskimi osobami.

Superwizja terapii uzależnień

Oferta superwizji skierowana jest do praktykujących terapeutów uzależnień. Superwizję rozumiemy nie tylko jako okazję  do zwiększenia swoich kompetencji, rozwoju warsztatu i lepszego rozumienia pacjentów, ale jest także jako proces głębszego poznawania siebie samego.

Oferta superwizji obejmuje zarówno pracę z pacjentem indywidualnym, jak i z grupą terapeutyczną. 

Zespół Dormed Premium

Zespół Dormed Premium tworzą najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści zdrowia psychicznego w regionie. Są to:

Dorota Dyluś Beśka – wieloletni praktyk w zakresie psychoterapii i psychoterapii uzależnień, superwizor terapii uzależnień, certyfikowany psychoterapeuta oraz szkoleniowiec. W Dormed Premium jest koordynatorem merytorycznym i świadczy usługi superwizje.

Ewa Jatkiewicz – psycholog dzieci i młodzieży, pracuje z osobami prezentującymi różne spektrum trudności i udziela wsparcia rodzicom

Paulina Kube – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, pracuje z osobami nadużywającymi substancji psychoaktywnych i uzależnionymi behawioralnie oraz osobami współuzależnionymi.

Małgorzata Nurkiewicz – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym z osobami uzależnionymi  i członkami ich rodzin

Karolina Szczerbińska – psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w nurcie integracyjnym

Marta Teterwak – psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w nurcie systemowym, pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzinami.  

Każdy z naszych specjalistów poddaje swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Jak umówić się na wizytę?

Termin wizyty można zarezerwować na cztery sposoby:

  • telefonicznie pod numerem tel: 698 061 062
  • mailowo: dormedpremium@gmail.com
  • osobiście w siedzibie Dormed Premium: ul. Czarnieckiego 4a w Nysie
  • za pośrednictwem portalu Znany Lekarz.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Dormed Premium: www.dormedpremium.pl