Superwizja

SUPERWIZJA KLINICZNA

Udział w superwizji to uczestniczenie w procesie analizy własnej pracy terapeutycznej z wielu interesujących perspektyw. To proces dawania i brania, szczególnie gdy superwizja prowadzona jest w formie superwizji grupowej. To okazja dzielenia się swoimi trudnościami, wątpliwościami i pomysłami, przyglądania się własnej pracy, oglądania problemów z niej wynikających. To również odkrywanie własnych zasobów, uczenie się i rozwijanie nowych strategii terapeutycznych, a także rozpoznawanie i ujawnianie swoich uczuć i przekonań. Jednak superwizja to przede wszystkim proces rozwoju nie tylko zawodowego ale w szczególności osobistego.

Korzyści superwizji są wielorakie wiedzą o tym wszyscy terapeuci ,którzy z jej komfortu i możliwości skorzystali.

Prowadząca superwizję:

Dorota Dyluś-Beśka

Założyciel i dyrektor Centrum Psychologii Zdrowia Dormed, akredytowanego przez PARPA ośrodka stażowego dla terapeutów uzależnień.
Jest superwizorem, certyfikowanym psychoterapeutą, trenerem PTP i certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, wieloletnim praktykiem w dziedzinie psychoterapii. Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych, młodzieży i małżeństw. Jest również szkoleniowcem w zakresie psychoterapii, treningu grupowego, terapii uzależnień. W swojej pracy stosuje metodę integracyjną pozwalającą korzystać z metod różnych podejść terapeutycznych w zależności od rodzaju problemu klienta oraz jego osobowości i preferencji.

Proponujemy następujące formy superwizji:

  • superwizja kliniczna będącą III etapem programu certyfikacji na specjalistę psychoterapii uzależnień i instruktora terapii uzależnień
  • superwizja grupowa terapii uzależnień
  • superwizja indywidualna terapii uzależnień
  • superwizja pracy zespołów terapeutycznych i instytucji

Miejsca prowadzenia superwizji:

  • Centrum Psychologii Zdrowia Dormed Nysa ul.Czarnieckiego 4A
  • Warszawa
  • siedziba podmiotu zlecającego superwizję zespołu, instytucji.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w sprawie superwizji: dormed7@wp.pl